Montážní středisko

Montáž minerálních/stropních podhledů

S montáží minerálních podhledů AMF máme dlouholeté zkušenosti a v případě zájmu zajistíme jejich odbornou montáž i Vám.

K čemu slouží minerální podhledy?

Správně nainstalované minerální stropní podhledy plní celou řadu funkcí. V prvé řadě zlepšují izolační vlastnosti tepelné i zvukové a zvyšují požární odolnost stropní konstrukce. Dále zakryjí instalační vedení, snižují výšku místnosti a celkově zlepšují estetický vzhled interiéru.

Minerální/stropní podhledy nejčastěji montujeme v průmyslových halách, administrativních budovách, konferenčních místnostech a zdravotnických zařízeních, uplatnění nachází ale také v domácnostech – v koupelnách a kuchyních (díky jejich odolnosti vůči vlhkosti).

Montáž minerálních podhledů

Správná montáž minerálních podhledů má daná pravidla. Vždy musí předcházet důkladná příprava. Nejprve je potřeba prověřit umístění kabelů elektroinstalace a vzduchotechniky, následně provést výškové vytyčení podhledu a úrovně konstrukce, polohy případných revizních dvířek a vstupů.

Následně může začít vlastní montáž stropních podhledů. Nejprve se instaluje nosný hliníkový rastr a do něj se pak vkládají kazety různých tvarů a barev dle Vašeho výběru. Ty jsou z materiálu na bázi minerální vlny, jílu a škrobu v tloušťkách od 13 do 40 mm. Standardní rozměr desek pro minerální podhledy je 600×600 mm.

Minerální podhledy se často používají v kombinaci s montáží sádrokartonu při kompletní rekonstrukci prostor.

Prodej minerálních podhledů

Minerální podhledy můžete osobně zakoupit v našich stavebninách v Líbeznicích u Prahy, kde se Vám bude věnovat proškolený personál a s výběrem Vám pomůže nebo na našem e-shopu v kategorii:

Minerální podhledy

Samozřejmostí je také výběr veškerého příslušenství – profily, obvodové lišty, svorky, přítlačná pérka.

V případě zájmu o montáž minerálních podhledů, bližší informace nebo cenovou kalkulaci nás kontaktujte:

Roman Zámečník – 775 205 685
Bedřich Žiška – 777 947 804
E-mail: montaz@bmsl.cz

Návrh optimálního řešení a cenová kalkulace je zdarma!