ACARA SP2 STANDART ukončovací lišta L, hliník elox bronz, 8 mm/2,5 m
Ukončovací hliníková lišta „L“ pro účinnou ochranu před poškozením a pro zdobení vnějších okrajů obkladů a jiných krycích materiálů.
Dostupnost
Na dotaz
Záruka
24 měsíců
150,19 Kč
s DPH / ks
124,1 Kč bez DPH
Ukončovací hliníková lišta „L“ pro účinnou ochranu před poškozením a pro zdobení vnějších okrajů obkladů a jiných krycích materiálů.
Dostupnost
Na dotaz
Záruka
24 měsíců
150,19 Kč
/ ks
124,1 Kč bez DPH
Parametry
| Tvar | L |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Typ povrchové úpravy | elox mat |
| Barva elox | B – bronz |
| Výška | 8 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Typ | ukončovací |
| Pro výšku dlažby | 8 mm |
| Celková šířka | 18 mm |
| Hlavní rozměr | 8 mm |
| Produkt | lišta |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Síla materiálu | 1 |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.32 kg |
| SKU | 01500016 |
|---|---|
| EAN | 8595200405745 |
| Hmotnost | 0.5 kg |
| Rozměry balení | 250 × 5 × 5 cm |
| Výrobce | ACARA |
| Záruka | 24 měsíců |