ACARA SP2 STANDART ukončovací lišta L, hliník elox titan, 12,5 mm/2,5 m
158,40 Kč
/ ks
130,9 Kč bez DPH
Ukončovací hliníková lišta „L“ PREMIUM pro keramické, podlahové a obkladové materiály.
199,2 Kč bez DPH
Ukončovací hliníková lišta „L“ PREMIUM pro keramické, podlahové a obkladové materiály.
199,2 Kč bez DPH
| Tvar | L |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Typ povrchové úpravy | lakování (komaxit) |
| Barva laku | 30 – bílá RAL9003 |
| Výška | 10 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Typ | ukončovací |
| Pro výšku dlažby | 10 mm |
| Celková šířka | 22 mm |
| Hlavní rozměr | 10 mm |
| Produkt | lišta |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Síla materiálu | 1 |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.25 kg |
| SKU | 01435016 |
|---|---|
| EAN | 8595200414396 |
| Hmotnost | 0.5 kg |
| Rozměry balení | 250 × 5 × 5 cm |
| Výrobce | ACARA |
| Záruka | 24 měsíců |
Ještě nemáte účet?
Vytvoření účtu