Dveřní kování MP Spirit R nikl perla/chrom lesklý klika/klika PZ
Interiérové dveřní, rozetové kování s kulatým štítkem, s prodlouženou 5-ti letou zárukou.
Dostupnost
Na dotaz
Záruka
24 měsíců
757,52 Kč
s DPH / ks
626,1 Kč bez DPH
Interiérové dveřní, rozetové kování s kulatým štítkem, s prodlouženou 5-ti letou zárukou.
Dostupnost
Na dotaz
Záruka
24 měsíců
757,52 Kč
/ ks
626,1 Kč bez DPH
| Šířka rozety/štítu: | 55 mm |
| Délka kliky: | 125 mm |
| Síla rozet/štítu: | 10 mm |
| Rozteč šroubů: | 38 mm |
| Čtyřhran | 8×8 |
| SKU | 001941611 |
|---|---|
| Hmotnost | 0.8 kg |
| Rozměry balení | 25 × 25 × 10 cm |
| Výrobce | MP KOVÁNÍ |
| Záruka | 24 měsíců |