Vinylová podlaha KPP SPC Rigid se zámkem, Brick Design Stone Concrete sand
Velmi odolná vinylová podlaha KPP SPC Rigid se zámkem, Brick Design Stone, vhodná pro domácnost i komerční prostory. Odolná proti vlhkosti, vhodná pro podlahové vytápění. Reálná imitace betonu.
Dostupnost
Skladem u dodavatele (Předpokládaný termín dodání je 5 - 15 pracovních dnů)
Záruka
24 měsíců
2 196,45 Kč
s DPH / bal (2,21 m2)
1 815,3 Kč bez DPH
994,32 Kč
/ m2 s DPH
821,75 Kč bez DPH
Velmi odolná vinylová podlaha KPP SPC Rigid se zámkem, Brick Design Stone, vhodná pro domácnost i komerční prostory. Odolná proti vlhkosti, vhodná pro podlahové vytápění. Reálná imitace betonu.
Dostupnost
Skladem u dodavatele (Předpokládaný termín dodání je 5 - 15 pracovních dnů)
Záruka
24 měsíců
2 196,45 Kč
/ bal (2,21 m2)
1 815,3 Kč bez DPH
994,32 Kč
/ m2 s DPH
821,75 Kč bez DPH
| Značka produktu | KPP |
|---|---|
| Design | Kamenný |
| Povrch | Imitace betonu |
| V-drážka | Ne |
| Tloušťka | 5.5 mm |
| Konstrukce | V dílcích se zámkem |
| Zátěžová třída | 33/42 |
| Povrchová úprava | Imitace betonu |
| Rozměry | 940 x 470 mm |
| Záruka | 5 roků |
| Tepelný odpor (m²K)/W | 0.038 |
| Počet ks v balení | 5 |
| m² / balení | 2.209 |
| Váha (kg) | 20.55 (bal.) |
| Kolekce | Brick Design Stone |
| SKU | 025691752 |
|---|---|
| EAN | 4250018114596 |
| Hmotnost | 20.6 kg |
| Rozměry balení | 94 × 47 × 3 cm |
| Výrobce | KPP |
| Záruka | 24 měsíců |
2 196,45 Kč
1 815,3 Kč bez DPH