Vinylová podlaha SPC Rigid se zámkem, KPP Home Kalahari Oak Beige
Vinylová podlaha do interiéru, nášlapná vrstva 0,3 mm, 184×1 212×4,5 mm, 2,23 m2/bal. (10 ks), s podložkou IXPE- 1 mm
Dostupnost
Skladem u dodavatele (Předpokládaný termín dodání je 5 - 15 pracovních dnů)
Záruka
24 měsíců
2 294,23 Kč
s DPH / bal (2,23 m2)
1 896,1 Kč bez DPH
1 028,80 Kč
/ m2 s DPH
850,25 Kč bez DPH
Vinylová podlaha do interiéru, nášlapná vrstva 0,3 mm, 184×1 212×4,5 mm, 2,23 m2/bal. (10 ks), s podložkou IXPE- 1 mm
Dostupnost
Skladem u dodavatele (Předpokládaný termín dodání je 5 - 15 pracovních dnů)
Záruka
24 měsíců
2 294,23 Kč
/ bal (2,23 m2)
1 896,1 Kč bez DPH
1 028,80 Kč
/ m2 s DPH
850,25 Kč bez DPH
| Výrobce: | KPP |
| Barva: | Světle hnědá |
| Design: | Dřevěný |
| Povrchová úprava: | Struktura dřeva |
| V-drážka: | Ano |
| Tloušťka: | 4.5 mm |
| Konstrukce: | V dílcích se zámkem |
| S podložkou: | Ano (IXPE-1 mm) |
| Dekor: | Kalahari Oak Beige |
| Rozměry: | 1212 x 184 mm |
| Kód: | RLC00216HC |
| Typ podlahy: | Minerální podlaha |
| Nášlapná vrstva: | 0.3 mm |
| Zámkový spoj: | LocTec® |
| Systém: | Plovoucí |
| Garance: | 15 let (bytové prostory) |
| Tepelný odpor: | ~ 0.05 |
| Obsah bal.: | 2.23 |
| Váha bal.: | 16.20 (bal.) |
| Kolekce: | Home click |
| SKU | 027001751 |
|---|---|
| EAN | 4017268416654 |
| Hmotnost | 16.0 kg |
| Rozměry balení | 60 × 32 × 5 cm |
| Výrobce | KPP |
| Záruka | 24 měsíců |
2 294,23 Kč
1 896,1 Kč bez DPH