Vrut do teras 4,5x60/36 nerez A2 TX
Vrut pro terasy s redukovanou zápustnou hlavou, frézkou, břitem, torx 20, rozměr 4,5 x 60 nerez A2
Dostupnost
Máme 716 skladem
Záruka
24 měsíců
2,02 Kč
s DPH / ks
1,7 Kč bez DPH
Vrut pro terasy s redukovanou zápustnou hlavou, frézkou, břitem, torx 20, rozměr 4,5 x 60 nerez A2
Dostupnost
Máme 716 skladem
Záruka
24 měsíců
2,02 Kč
/ ks
1,7 Kč bez DPH
Vrut pro terasy s redukovanou zápustnou hlavou, frézkou, břitem, torx 20, rozměr 4,5 x 60 nerez A2
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Nerez A2 |
| Průměr | 4,5 mm |
| Délka | 60 mm |
| Délka závitu | 36 mm |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Velikost drážky | T20 |
Podívejte se na náš YouTube kanál, kde najdete spoustu skvělých videí o stavebnictví včetně tohoto:
| SKU | 00155048 |
|---|---|
| Hmotnost | 0.0 kg |
| Rozměry balení | 0,5 × 0,5 × 6 cm |
| Výrobce | WT WINTECH a.s. |
| Záruka | 24 měsíců |
2,02 Kč
1,7 Kč bez DPH