Vrut do teras 5x50/30 nerez A2 TX
Vrut pro terasy s redukovanou zápustnou hlavou, frézkou, břitem, torx 25, rozměr 5 x 50 nerez A2
Dostupnost
Máme 198 skladem
Záruka
24 měsíců
2,18 Kč
s DPH / ks
1,8 Kč bez DPH
Vrut pro terasy s redukovanou zápustnou hlavou, frézkou, břitem, torx 25, rozměr 5 x 50 nerez A2
Dostupnost
Máme 198 skladem
Záruka
24 měsíců
2,18 Kč
/ ks
1,8 Kč bez DPH
Vrut pro terasy s redukovanou zápustnou hlavou, frézkou, břitem, torx 25, rozměr 5 x 50 nerez A2
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Nerez A2 |
| Průměr | 5 mm |
| Délka | 50 mm |
| Délka závitu | 30 mm |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Velikost drážky | T25 |
| SKU | 00170048 |
|---|---|
| Hmotnost | 0.0 kg |
| Rozměry balení | 0,5 × 0,5 × 5 cm |
| Výrobce | WT WINTECH a.s. |
| Záruka | 24 měsíců |
2,18 Kč
1,8 Kč bez DPH