Poradenství

Sanitární technika Fluidmaster – dlouhá záruka, dostupné náhradní díly

Představujeme Vám sanitární techniku Fluidmaster – kombinaci slovinské znalosti a vynikající kvality produktů se skutečně dlouholetou tradicí. Výrobní závod WISA funguje od roku 1865, Schwab od roku 1919, LIV 1954 a Fluidmaster 1957…

V našich stavebninách Bigmat Líbeznice Vám navrhneme individuální řešení. Nejčastěji žádané produkty Fluidmaster máme pro Vás skladem na prodejně i eshopu, ale i v případě produktů na objednání je dodávka velmi rychlá díky perfektní logistice tohoto dodavatele.

Fluidmaster je vyhledávaný profesionálními instalatéry po celém světě, a proto není divu, že se ročně prodá více než 30 milionů ventilů Fluidmaster 747 po celém světě. Kdo tuto součástku dostane do ruky, už nechce jinou!

10 důvodů proč si vybrat řešení Fluidmaster

  1. Variabilita instalace – do podomítkové i nadomítkové nádržky, keramické i plastové, s bočním napouštěním (vlevo i vpravo, případně i uprostřed), pro vysoký i nízký tlak vody v systému
  2. Spolehlivý provoz s dlouhou záruční dobou na podomítkové a nadomítkové WC nádržky, v setu s WC 10 let a 25 let dostupnost originálních náhradních dílů.
  3. Kvalita a odolnost – splachovací nádržky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a jsou izolovány proti kondenzaci. Test odolnosti splachovací nádržky je 200.000 cyklů střídavý provoz velkého a malého spláchnutí podle požadavků normy NF 076 a EN 14055. Kvalita je srovnatelná se značkou Geberit, cena je však výrazně nižší.
  4. Patenty – sanitární technika Fluidmaster disponuje mnoha patenty – pro odnímací hlavice, tlakovou trysku, membránu s dávkovačem, unikátní západku a poteflonované tělo napouštěcího ventilu (unikátní spirálový rozvod vody po těle ventilu). Některé součástky se vyrábějí z důvodu patentu a náročnosti na kvalitu v USA!
  5. Minimální hlučnost – umožňuje pozoruhodně tichý provoz – dokonale izolované splachovací nádržky s extrémně tichým napouštěcím ventilem. Tuto skutečnost dokumentují připojená videa a akustické grafy, která porovnávají napouštěcí ventil Fluidmaster a Alcaplast.
  1. Rychlost – výrobky LIV umožňují velmi rychlou a jednoduchou instalaci
  2. Ekologie – splachovací nádržky LIV jsou vybaveny technikou dvojitého splachování pro zodpovědnější využívání pitné vody. Jsou vyrobeny z přírodních materiálů a materiálů přátelských k člověku
  3. Nejnovější trendy – výrobky LIV jsou navrženy v souladu s nejnovějšími trendy, pokud jde o vybavení koupelen a sanitárních zařízení, které zahrnují montážní řešení, přispívající k usnadnění údržby a vynikající čistoty.
  4. Sanitární elektronika – nejlepší řešení hygieny. LIV bezkontaktní splachovací program, vám nabízí řešení ve zvláště citlivém senzoru, který detekuje pohyb vašich rukou nebo těla. Ke všem setům je možné si vybrat jakékoliv tlačítko k odpovídající nádržce. A je zde možná volba tří variant závěsné WC mísy základní, RIMLESS a RIMLESS kapota MIO.
  5. Vysoká nosnost – správně nainstalovaná toaletní mísa může snadno snést až 400kg zatížení

Sanitární technika Fluidmaster je vynikajícím řešením jak pro nové projekty, tak při rekonstrukcích. Stačí si provést jednoduchý papírkový test a zjistit, zda Vám podchází stávající vypouštěcí ventil. Pokud ano, je čas uvažovat o novém řešení od společnosti Fluidmaster. Kontaktujte nás!