Laminátová podlaha Classen Euphoria V4 Water resistant Ember Oak - reálný povrch dřeva
Laminátová podlaha Ember Oak z kolekce Euphoria 4V Water Resistant disponuje přírodním světle hnědým odstínem a dekorem dubu, který připomíná skutečné dřevo.
946,6 Kč bez DPH
Laminátová podlaha Ember Oak z kolekce Euphoria 4V Water Resistant disponuje přírodním světle hnědým odstínem a dekorem dubu, který připomíná skutečné dřevo.
946,6 Kč bez DPH
Plovoucí laminátová podlaha Click Ember Oak
Laminátová podlaha Ember Oak z kolekce Euphoria 4V Water Resistant disponuje přírodním světle hnědým odstínem a dekorem dubu, který připomíná skutečné dřevo. Její voděodolnost je typickou vlastností laminátových podlah a také je velmi odolná proti opotřebení a poškrábání, což ji činí skvělou volbou pro vysoko frekventované komerční prostory, ale i pro bytové interiéry. Díky jednoduchému zámku megaloc aqua protect je snadno a rychle instalovatelná. Materiál má antistatický povrch, který pomáhá udržovat čistotu povrchu a je vhodný i pro podlahové vytápění. Kromě toho jsou hrany podlahy impregnovány pomocí Isowaxx, což zvyšuje odolnost podlahy proti vlhkosti. Při výrobě tohoto materiálu je kladen důraz na šetrný přístup k životnímu prostředí.
Technické parametry
|
Výrobce:
|
KPP |
| Barva: | Světle hnědá |
| Povrchová úprava: | Reálný povrch dřeva |
| V-drážka: | Ano |
| Tloušťka: | 8.0 mm |
| Konstrukce: | V dílcích se zámkem |
| S podložkou: | Ne |
| Dekor: | Muren Oak |
|
Rozměry:
|
1285 x 192 mm |
| Kód: | 56605 |
| Typ podlahy: | Laminátová podlaha |
|
Zámkový spoj:
|
Megaloc 2.0 Aquaprotect |
| Systém: | Plovoucí |
| Garance: | 25/5 let (bytové/komerční) |
|
Tepelný odpor :
|
≤ 0.07 |
| Obsah bal.: | 1.973 |
| Váha bal.: | 14.00 (bal.) |
| Kolekce: | Euphoria 4V Water Resistant |
| SKU | 021151755 |
|---|---|
| Hmotnost | 14.0 kg |
| Rozměry balení | 128,5 × 19,2 × 6,5 cm |
| Výrobce | KPP |
| Záruka | 24 měsíců |