Laminátová podlaha Classen Euphoria V4 Water resistant Ember Oak - reálný povrch dřeva
1 145,33 Kč
/ bal
946,6 Kč bez DPH
Trevi Oak je laminátová podlaha z kolekce Euphoria 4V Water Resistant, která vydrží i v náročných podmínkách a má antistatický povrch.
946,6 Kč bez DPH
Trevi Oak je laminátová podlaha z kolekce Euphoria 4V Water Resistant, která vydrží i v náročných podmínkách a má antistatický povrch.
946,6 Kč bez DPH
Trevi Oak je laminátová podlaha z kolekce Euphoria 4V Water Resistant, která vydrží i v náročných podmínkách a má antistatický povrch. Její šedohnědá barva s reálným povrchem dřeva přináší do každého interiéru příjemnou atmosféru a přírodní styl. Instalace je velmi jednoduchá a rychlá, bez nutnosti lepení.
|
Výrobce:
|
KPP |
| Barva: | Šedohnědá |
| Povrchová úprava: | Reálný povrch dřeva |
| V-drážka: | Ano |
| Tloušťka: | 8.0 mm |
| Konstrukce: | V dílcích se zámkem |
| S podložkou: | Ne |
| Dekor: | Trevi Oak |
|
Rozměry:
|
1285 x 192 mm |
| Kód: | 56606 |
| Typ podlahy: | Laminátová podlaha |
|
Zámkový spoj:
|
Megaloc 2.0 Aquaprotect |
| Systém: | Plovoucí |
| Garance: | 25/5 let (bytové/komerční) |
|
Tepelný odpor :
|
≤ 0.07 |
| Obsah bal.: | 1.973 |
| Váha bal.: | 14.00 (bal.) |
| Kolekce: | Euphoria 4V Water Resistant |
| SKU | 021151756 |
|---|---|
| Hmotnost | 14.0 kg |
| Rozměry balení | 128,5 × 19,2 × 6,5 cm |
| Výrobce | KPP |
| Záruka | 24 měsíců |
Ještě nemáte účet?
Vytvoření účtu